,

Organizues per produktet e bukurise | Make up case


  • Organizues per sendet personale.
  • Gjendet ne ngjyre transparente.
  • Pastrohet shume thjeshte.
  • Material plastike ABS e qendrueshme.
  • Kursen hapesiren dhe lehteisht e levizshme.

990L

MAKE UP CASE

Organizues per ruajtjen e produkteve te kozmetikes shume cilesore dhe me cmimin me te mire qe mund te gjeni ne tregun online. Porosit tani online ne iBuy.al dhe beje tenden.

organizues makeup produkt online iBuy al

ORGANIZUES PER PRODUKTET E BUKURISE

Mbajtes  per make up-et me nje stil shume moderne dhe fine.

Organizues ideal per mbajtjen edhe ruajtjen e bizhuterive tuaja te vlefshme, aksesorët te flokëve, thonjve, furcat e make up etj.

Me nje hapesre te mjaftueshme per te grumbulluar nje sasi te bollshme te produkteve te bukurise.

Ndihmon per te kursyer hapesiren ne dhomen tuaj te gjumit apo te tualetit.

Organizuesi perbehet nga materiali shume i mire i plastikes ABS tejet te forte edhe te qendrueshme.

Mund ta perdorini per arsye profesionale edhe vetjake.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Make up case 7025 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Organizues make up

color

Transparente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat