, ,

Kuti kozmetike transparente me doreze – Cosmetic Rack

Te ndryshme

1,200L

KUTI KOZMETIKE TRANSPARENTE ME DOREZE

Organizoni produktet e make upit, kremrat apo parfumet ne kete kuti kozmetike transparente.

E pajisur me doreze qe e ben me lehte zhvendosjen e saj.

Dizajni elegant dhe funksional e ben te pershtatshem per cdo ambient dhome, tualeti apo sallon bukurie.

Mbani gjithmone te organizuara produktet e ndryshme qe ju nevojiten ne perditshmeri.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120215 Kategori: , ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Transparente

LLoji

Organizues make up

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat