,

Pasqyre grimi dhe mbajtese Make up 2 in 1 | Bli Online


  • Pasqyre grimi edhe mbajtese per produktet e bukurise.
  • Material lastike ABs.
  • Perbehet me dy lloje pasqyrash.
  • Zhvendoset lehteisht.
  • Zgjeron hapesiren ne dhomen tuaj.

1,190L

PASQYRE GRIMI DHE MBAJTESE PER MAKE UP

Pasqyra e grimit dhe mbajtesja e make up, vijne ne nje paisje te vetme.

Ajo ju ndihmon te beni make up-in ne menyre perfekte por edhe te mbani te organizuara cdo produkt kozmetike.

pasqyre grimi mbajtes makeup produkt online iBuy al

Pasqyra edhe mbajtesja eshte ideale per te mbrojtur produktet tuaja nga te humburit diku apo edhe nga konsumi.

Paisja eshte e perbere nga dy lloje pasqyrash, te cilat ju mund t’i zgjidhni duke i rrotulluar.

Njera nga pasqyra jep nje pamje natyrale tuajen, shume te paster edhe te kthjellet, por gjithashtu ne anen tjeter e jep teper te zmadhuar duke arritur qe ju te shihni cdo difekt te mundshem ne fytyren tuaj.

Ideale per te krijuar nje make up profesional.

Perbehet nga materiali i plastikes ABS e cila eshte shume e qendrueshme edhe cilesore.

Ajo nuk ze shume hapesire ne dhomen tuaj te gjumit madje e zgjeron me shume ate.

Blerje Online | Porosit tani ne iBuy.al 

SKU: Pasqyre dhe mbajtes make up Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Pasqyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat