, ,

Lakues elektrik per qerpike 3D – Eyelash Curler

Te ndryshme

1,200L

LAKUES ELEKTRIK PER QERPIKE 3D – EYELASH CURLER

Lakues elektrik ideal per qerpike voluminoze, te kthyer dhe terheqes.

Ne vetem disa sekonda pasi keni ndezur lakuesin e qerpikeve, do te nxehet shpejt ne temperaturen e specifikuar duke u dhene forme qerpikeve.

Kthyesi i qerpikeve pershtatet ne menyre te perkryer me formen e qerpikeve, duke krijuar nje pamje terheqese dhe duke i bere syte tuaj te duken me te thelle.

Me teknologjine e mbrojtjes nga nxehtesia fale izolimit te saj mbron qerpiket dhe lekuren tuaj.

Me permasa te vogla dhe peshe te lehte, mund te merret me vete ne kulete, cante dore apo kuti kozmetike.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120216 Kategori: , ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Kthyese qerpikesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat