, ,

Rimel 3D – Fiber Lash Set Mascara + Fiber Porosit Online


Ndertuar nga indigrediente cilesore, nuk demton qerpikun

Syte nuk lotojne

Zgjat dhe kthen maksimalisht qerpiket

I ben qerpiket voluminoze dhe hap pamjen e syrit

I jep make-up nje tjeter hijeshi dhe pamje

Rezistent

I testuar dermatologjikisht ky rimel perdoret per te gjithe llojet e qerpikeve

Seti permban:

1.Rimelin – Mascara 2D

2. 1 tubet me fibra

 

2,900L

Rimel 3D – Fiber Lash Set Mascara + Fiber Porosit Online

Rimel 3D -Fiber Lash Set Mascara + Fiber Porosit Online

Me furcen e dendur, ky rimel kthen, zgjat dhe i jep dendesine e munguar qerpikeve tuaj

Qendron gjate dhe eshte rezistent ndaj ujit

Perfitojeni rimelin se bashku me nje tubet me fibra

Porosit Online ne iBuy.al

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat