,

Magic mouse Apple 3 me wireless

Apple

13,500L

MAGIC MOUSE APPLE 3

Magic Mouse 3 eshte pa fisha dhe i rikarikueshem, me dizajn te optimizuar bazes qe e lejon ate te rreshqase pa probleme neper tryezen tuaj.

Siperfaqja me shume prekje multi touch ju lejon te kryeni gjeste te thjeshta, si p.sh. rreshqitje mes faqeve te internetit dhe levizjen neper dokumente.

Eshte gati per tu lidhur menjehere automatikisht me Mac-un tuaj dhe perfshin nje kabllo USB-C me Lightning qe ju lejon te lidhni dhe karikoni duke u lidhur me nje porte USB-C ne Mac-un tuaj.

Bateria e ringarkueshme do te fuqizoje Magic Mouse-in tuaj per rreth nje muaj ose me shume ndermjet karikimeve.

Specifikat :

-Teknologjia me vale: Bluetooth

-Aplikimi: Desktop, Celular

-Lloji i lidhjes: Wireless

-Pesha 0.100 kg

-Permasa 6 x 11 x 2 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232305 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mouse

brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat