-17%
,

Makine Grirese Mishi – First Austria Igor Bli Online


SPECIFIKA TEKNIKE

  • Brandi: First Austria – Igor
  • Funksioni Reverse
  • Thika dhe tehe preres celik inox te cilesise se larte
  • Ingranazhe metalike cilesore
  • E lehte per t’u pastruar
  • Mbrojtje nga mbinxehja, tensioni dhe qarku i shkurter
  • Me 2 nivele fuqie: 700 Watt dhe 1800 Watt
  • Tensioni 220Volt
  • Frekuenca 50Hz

10,700L 12,900L

Makine Grirese Mishi – First Austria Igor Bli Online

Makine Grirese Mishi – First Austria Igor per grirjen e persosur te mishit – Bli Online

Konsumoni mish te grire te fresket, duke e grire vete ne shtepi dhe shmangur blerjet ne dyqane mishi ku nuk dini sa kohe ka qendruar mishi i grire

Ideale per pergatitjen e qofteve per hamburger te shijshem, tortilla meksikane, salce boloneze apo makaronat tradicionale me kima

Mishin e grire mund ta miksoni me ereza sipas deshires suaj dhe te familjareve

Numri 1 i makinave grirese per mishin – me fuqi deri ne 1800 Watt, First Austria Igor grin 0.8 kg mish ne vetem 1 minute

Dizenjuar me material metalik te cilesise se larte dhe thika celik inoksi super te mprehta dhe material rezistent ndaj ndryshkut. Me motor te fuqishem bakri dhe ingranazhe metalike cilesore

Makine per grirjen e mishit, e sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Cmontohet dhe pastrohet lehtesisht

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: makine grirese mishi - first austria-igor Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Makine per grirjen e mishit

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat