,

Grirese Mishi Porthos First Austria – Makine per mishin


  • Brandi: First Austria Porthos
  • Motor super i fuqishem
  • 3 ne 1
  • Grin mishin
  • Grin frutat dhe perimet
  • Pergatisni salcice me ereza

6,500L

Makine Grirese Mishi – Porthos First Austria Shitje Online

Makine Grirese Mishi – Porthos First Austria  per grirjen e mishit – Shitje Online

Konsumoni mish te grire te fresket, duke e grire vete ne shtepi dhe shmangur blerjet ne dyqane mishi ku nuk dini sa kohe ka qendruar mishi i grire

Ideale per pergatitjen e qofteve per hamburger te shijshem, tortilla meksikane, salce boloneze apo makaronat tradicionale me kima

Mishin e grire mund ta miksoni me ereza sipas deshires suaj dhe te familjareve

Ka aftesi te grije 0.8 kg mish ne vetem 1 minute

Makine per grirjen e mishit mund te perdoret per te grire edhe perimet apo frutat

Pergatisni salcice te shijshme me ereza dhe me mish te sigurt ne shtepi

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: makine grirese mishi-Porthos-first austria Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Makine per grirjen e mishit

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat