, ,

Makine me telekomande per femije


5,900L

MAKINE ME TELEKOMANDE PER FEMIJE

Kjo makinë me telekomandë eshte dhurata ideale per fëmijen tuaj.

Modelimi i Transformatorëve, Dritat shumëngjyrëshe dhe muzika e gëzuar: kjo makinë e re me versionin e ri RC do t’u japë fëmijëve tuaj një përvojë të veçantë lëvizëse për fëmijë, në modë.

Bëni jetën tuaj më argëtuese.  Drejtohet me një shpejtësi të lartë, në mënyrë që fëmijët të mund të përjetojnë kënaqësi dhe argetim gjate kohes qe luajne.

Makinë rrotulluese per lojëra inovative qe sjellin argëtim unik për fëmijët.

Kjo makinë ka komandën e drejtimit ,me një klikim të lehtë.

Bateri me kapacitet  të madh 7.4V (1200mA), qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Funksion inteligjent i ndjeshmërisë së gjesteve, i lëvizshëm dhe argëtues për tu përdorur.

Specifika:

Lloji i baterisë: 7.4V 1400 mAh

Madhësia: 42 x 22 x 9.5cm

Lidhje: 2.4 G

Distanca e telekomandës : 100M

Koha e perdorimit: rreth 40 minuta

Koha e karikimit: rreth 2 orë

Modaliteti i karikimit: USB (5V / 1A)


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Makine me telekomande per femije Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat