Makine profesionale per depilim me dyll , WAX DOLL


2,300L

MAKINE PROFESIONALE PER DEPILIM ME DYLL

Ju nuk keni perse te harxhoni kohe dhe leke duke shkuar te estetistet per te bere nje depilim perfekt. Cdo gje ju mund t’a beni vete ne shtepi me duart tuaja, duke qene edhe me te sigurta ne kete menyre.

Mbajeni lekuren tuaj te paster me kete makineri dylli.

Menyra me e lehte per te bere nje depilim te sigurt dhe cilesor eshte me makinen e dyllit, dhe pervec kesaj efekti do te jete i gjate pothuajse 3 deri ne 4 jave pasi te kryeni depilimin tjeter.

Specifikat :

-1 ngrohes dylli

-1 shishe sprej pastrimi

-Dyll per heqjen e qimeve

-Sprej ushqyes 1 shishe

-100 shirita dylli


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: G230014 Kategori:
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat