, ,

Makine profesionale rroje per meshkuj – Gemei Electric Shaver


Ne paketim perfshihen:

Makina qethese/rroje

4 Koka te levizshme

Furca per pastrim

Karikuesi per rimbushje

Shishe e vogel me vaj

 

1,990L

Makine rroje per meshkuj – GEMEI GM – 6015

Makine profesionale rroje per meshkuj – Gemei Electric Shaver

  • Hiqni dhe modeloni mjekren ashtu si ju deshironi pa shkaktuar prerje dhe irritime te lekures
  • Me motor te fuqishem dhe 4 koka te levizshme qe e bejne te pershtatshme per te gjitha modelet dhe llojet e mjekres
  • Dizanji ergonomik ju lejon super lehtesi ne perdorim.
  • Projektuar nga material celik inok se cilesise se larte, kjo paisje nuk ndryshket dhe eshte rezistente ndaj ujit
  • Fale permasave kompakte mund ta merrni kudo me vete.

 

SKU: makine-rroje-gemei-gm 6015 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat