-24%
,

Makine Qepese Dore – Mini Sewing Machine Bli Online


Paketimi perfshin:

  • Makinen qepese
  • 3 Bobina te vogla metalike
  • Pedalin per kembet
  • Fishe perkatese per lidhjen e pedalit me makinen
  • Kabllo per vendosjen ne prize

2,200L 2,900L

Makine Qepese Dore – Mini Sewing Machine Bli Online

Makine Qepese Dore – Mini Sewing Machine Bli Online

Mini makine qepese qe ju jep mundesine te qepni si profesionist dhe te riparoni shpejt edhe nese nuk keni kohe ne dispozicion

Mund te qepni ne menyre perfekte edhe nese nuk keni eksperience ne qepje

Nuk ze hapesire, mund ta merrni kudo me vete

Funksionon me korent

E thjeshte per tu perdorur, punon me ane te pedalit

Qep cdo lloj materiali te veshjeve ne perditshmeri

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: makine qepese dore-mini sewing Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Makine Qepese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat