,

Makine qepse dore – Handy Stitch As Seen On TV Online

As Seen on TV

 • Ideale per punime te shpejta
 • Praktike dhe e lehte ne perdorim.
 • Dizajn modern.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
 • Materiali: Plastike
 • Madhesia: 21L x 3.5W x 6.5 Hcm / 8.3L x 1.38W x 2.56H inch
 • Fuqia: 4 x bateri AA

1,490L

Makine qepse dore – Handy Stitch As Seen On TV

Makine qepese dore handy stitch ideale per fillestaret dhe ata persona te cilet e ndjekin moden me pasion. Nje pajisje teper praktike dhe funksionale. Mini makine qepese qe ju jep mundesine te qepni si profesionist dhe te riparoni shpejt edhe nese nuk keni kohe ne dispozicionin tuaj.

Mini Makine qepese praktike ne shitje 

Mini makin qepse dore pa kabllo, te cilen mund ta merrni kudo me vete e merrni kudo me vete. Mund te perdoret ne shtepi. Ne zyre kur aksidentalisht mund t’ju grisen rrobat. Keshtu evitoni edhe momentet e sikleshtme.

Gjithashtu ju mund ta merrni me vete edhe ne udhetime te gjata.

Me kete makinë qepëse mund të qepni xhepin e grisur te pantallonave pa i hequr ato nga trupi, mund te riparoni perdet pa i hequr nga shufra, te gjitha keto ju nuk do mund t’i benit me nje makine qepese te madhe por kjo eshte e vogel praktike dhe mund te punoni me te cdo gje qe deshironi dhe ku te deshironi ju. Pa u munduar aspak.

makin qepse dore bli online ne ibuy al Makine qepse dore e cila plotëson kërkesat tuaja të ndryshme për qepje në jetën e përditshme dhe eshte teper praktike ne perdorim. Per nje eksperience më të mirë per ata qe e kane pasion qepjen e rrobave.

Makina qepse me e kerkuar e momentit!

Makine qepse qe ne sjellim per ju eshte e lëvizshme, mund të funksionojë me bateri për ta bërë atë absolutisht të lëvizshme ose mund ta përdorni me një adaptor të energjisë (bateritë e kërkuara 4 x AA te cilat NUK përfshihen ne paketim)

Kompakt dhe i lehtë, i lëvizshëm dhe i lehtë për tu transportuar, i shkëlqyeshëm për riparimet në vend dhe ndryshimet e vogla te rrobave tuaja. Te gjitha keto vec me Makine qepese dore
Mund të përdoret per te qepur materiale si mëndafshi, xhins, leshi, lëkure dhe vepra artizanale, mëndafshi, vepra artizanale edhe per perde të holla. Të gjitha keto, mund ti qepni me Makine Qepse te cilen ne e sjellim te ju me cmimin me te mire ne treg.

Makine qepese dore funksionon me bateri, nuk keni nevoje per nje prize elektrike, kjo  bene për të marre gjithmone me vete. Me nje dizjan modern dhe shume praktik.

Specifikatmakine qepse dore mini ne ibuy al bli online

 • Praktike dhe e lehte ne perdorim.
 • Dizajn modern.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
 • Funksionon me bateri
 • Ideale per punime te shpejta.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: makine qepese dore-handy stitch Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qepese

brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat