, ,

Makine qethese dhe rroje 3 ne 1 Gemei GM 589 – Profesionale

gemei

3 ne 1

Cmontohet dhe patrohet lehte

Kokat nderrohen sipas deshires

Super cmim

Pajisje profesionale

Rezultate qe deshironi

1,190L

Makine qethese dhe rroje 3N1 Gemei GM 589

Makine qethese dhe rroje Gemei Profesionale

Dizajn i thjeshtuar ergonometrik i trupit te saj, e ben me te leht eper t’u mbajtur dhe funksionuar. Teh i mprehte celiku inox, motorr rrotullues me shpejtesi te larte, prerje e shpejte, pa floke te keputur dhe pa lendime ne lekuren tuaj.

I pershtatshem per cdo moshe. LArgoni qimet nga cdo pjese e trupit tuaj, koka posacerisht per largimin e qimeve nga hunda dhe veshet.
Dizajn me zhurme te ulet, mund te keni nje prerje flokesh dhe nese femija juaj eshte ne gjume. Me koka te ndryshueshme te cilat ju ndihmojne te kontrolloni me lehtesi gjatesine e flokeve qe deshironi te shkurtoni si dhe te krijoni nje larmi modelesh.

Cilesimet e saj 

  • Makine qethese dhe rroje profesionale e markes Gemei
  • Modelon floket dhe mjekren sipas preferencave
  • E lehte per tu pastruar
  • Tehet preres jane te perbere nga nje material cilesor
  • Nuk shkakton irritim
  • I jep butesi lekures

Me 3 koka te zevendesueshme, 3 funksione:

1.Heqjen e mjekres

2.Prerjen dhe stilimin e flokeve

3.Shkurtimin e qimeve ne zonen e hundes dhe vesheve

Produkte te shumellojshme per kujdesin personal ne Ibuy.al | Dyqan online ku do te gjeni gjithcka qe ju duhet!

SKU: L318-makine qethje dhe rroje-gemei GM 589 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat