, ,

Makine Qethese dhe Rroje Gemei – Electric Hair Clipper ne shitje


Brandi: Gemei

Modeli: GM-660

Materiali: Celik inoks

Fuqia: 3 Watt

Buton rregullues te gjatesise nga 0.8 deri ne 2.00 mm

Me 4 koka te levizshme me madhesi: 3, 6, 9 dhe 12 mm

Drite LED qe tregon ndezjen dhe fikjen e paisjes

Me bateri te rikarikueshme

1,990L

Makine Qethese Rroje – Gemei GM 660

Makine Qethese dhe Rroje Gemei – Electric Hair Clipper ne shitje

Makine rroje dhe qethje projektuar me teknologjine e fundit te prerjes dhe modelimit. Ajo eshte e pajisur me tehe precize celik inoks te cilesise se larte dhe me mprehtesi maksimale. Motori i saj i fuqishem funksionon pa zhurme duke siguruar nje performance te shkelqyer.  Makina qethese vjen ne paketim me  4 koka te ndryshme dhe lehtesisht te cmontueshme: 3, 6, 9 dhe 12 mm.

SKU: makine rroje qethese-gemei-gm-660 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat