,

Makine Qethese Elektrike – Gemei Professional Hair Clipper


Paketimi perfshin:

 • Makinen qethese
 • Karikuesin
 • Nje shishe te vogel vaji
 • Furcen e pastrimit

1,790L

Makine Qethese Elektrike – GEMEI 6087

Makine Qethese Elektrike – Gemei Professional Hair Clipper

 • Makina qethese nga Gemei ofron nje performance superiore te prerjes. Projektuar me tehe preres celik inoks te nje cilesie maksimale, GEMEI 6087 ju mundeson te prisni dhe modeloni floket sipas deshires. E vecanta e kesaj paisje qendron tek mbajtja e lekures se bute dhe pa irritime pas procesit te qethjes.
 • Nuk keni pse te shqetesoheni per rradhen tek berberi, tani ju keni ne dore stilin tuaj te flokeve.
 • Kurseni kohe, para dhe falini vetes look-un qe deshironi
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Per te gjitha llojet e flokeve
 • Me drite LED gjate karikimit
 • Koha e perdorimit: 100 ore
 • Integruar me motor super te fuqishem
SKU: N-makine qethje-gemei-6087 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat