, ,

Makine qethese per meshkuj Geemy 6050


 • Me nje dizajn modern per nje rruajtje perfekte
 • Me teha te mprehta prej celiku
 • Pershtatet me konturet e fytyres
 • Indikator drite qe tregon nivelin e baterise
 • E  rikarikueshme

1,490L

MAKINE QETHESE 

Makine per prerjen e flokeve tek meshkujt e cila eshte shume e shpejte fal tehave te mprehta prej celiku te pandryshkshem te nje cilesie te larte. E projektuar me nje material aliazh premium per te siguruar jetegjatesine e saj edhe me nje nivel shpejtesie te larte.

MAKINERI QETHESE PER MESHKUJ

Kjo makine funksionon fak baterise se integruar, ku ka koka te ndashme per te vendsour kreheret sipas gjatesive te ndryshme 1mm, 2mm, 3mm. Kete pajisje mund ta manovroni lehte fal kokave te saj ku mund te stilon i floket sipas deshires.

Me nje dizajn ergonometrik te butoni on/off.

Makinen e qethjes zoteron nje motor me shpejtesi te larte rrotullimit edhe me nje zhurme te ulet e aspask shqetesuese kur te shkurtoni floket. Funksion deri ne 70 minuta pas nje karikim te plote.

Mund te perdoret nga te gjithe pjestaret e familjes sepse eshte teper rezistente edhe e lehte ne perdorim.

SPECIFIKAT Makine qethese Gemei 6050 produkt online iBuy.al

 • Makine per prerjen edhe stilimin e flokeve
 •  E ndertuar me teha te mprehta celiku me nje cilesie te larte
 • Dizanj elegant dhe ergonomik
 • Lehtesisht e perdorshme
 • E merrni kudo me vete
 • Kurseni kohen

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

makine qethje dhe rroje

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat