, ,

Makine qethese per meshkujt VGR- V-032


 • Material: Metal dhe alumin
 • Tension 110v-240v
 • E perbere me indikatore
 • Fuqia: 6400-6900 RPM
 • Me kater lloje te ndryshme kreherash

3,990L

MAKINE QETHESE

Nuk eshte me e nevojshme qe te shkoni tek berberi kur mund te stiloni mjekren edhe floket tuaj fal kesaj makine qethese. Zgjidhje perfekte dhe teper komode fal makines VGR qe ju ofron nje shpejtesi te madhe.  Me nje material cilesore qe nuk ndryshket edhe nuk krijon irritim ose skuqje ne lekuren tuaj.

MAKINERI RROJE PER MESHKUJ

Me ane te kesaj makinerie ju mund te beni stilime te ndryshme per mjekren edhe floket tuaj. Ne brendesi te paketimit keni disa aksesore te ndryshme per modelet tuaja te preferuara.

Pajisja mund te karikohet per 2 ore te plote per te punuar per 90 minuta pa nderprerje pa qene e nevojshme per energji elektrike.

Ju mund te kryeni modele ose vijezime te ndryshme fal kesaj makine rroje per meshkuj.

Pershtatet me konturet e fytyres se meshkujve.

Mund ta pastroni shume lehte dhe ta perdorni shume thjeshte.

SPECIFIKATMakine qethese produkt online iBuy.al

 • Nuk krijon irritim dhe skuqje ne lekure
 • Tensioni 110v-240v
 • Ekran dixhital LED
 • Shpejtesia motorrike: 6400-6900 RPM
 • Bateri li-jon 2000 mA
 • Teper e shpejte dhe efikase
 • Material: alumini dhe metalik

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Makine Qethje

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat