,

Makine qethese Profesionale – DSP Professional Hair Reviews


Brandi: DSP

Modeli:90288

Voltazhi: 100-240V

Frekuenca: 50/60Hz

Motori: Levizje rrotulluese

5 nivele shpejtesie

3 koka te levizshme 1/2/3 mm

Koha e karikimit: 2.5 ore

Bateria: Li-ion

Koha e perdorimit: 240 minuta

2,890L

Makine qethese Profesionale – DSP 90286

Makine qethese Profesionale – DSP Professional Hair Reviews

  • Tehe preres celik inoks te cilesise se larte me mprehtesi maksimale
  • Ideale per shkurtimin, prerjen dhe modelimin e flokeve
  • Ofron performance superiore te qethjes
  • Integruar me ekran dixhital qe tregojne xhirot e makines
  • Paketimi permban: 3 koka te levizshme nga 1 mm deri ne 3mm, furcen per pastrim, vajin, adaptorin per karikimin e paisjes dhe kabllin USB
SKU: makine qethese-dsp-90286 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat