,

Makine Qethese Rroje – DSP Men Professional Hair Clipper


Brandi: DSP

Modeli:90058

Materiali: Celik inoks

Fuqia: 3 Watt

Voltazhi/Frekuenca: 100-240 V/50/60 Hz

Ngjyra: E zeze

2,490L

Makine Qethese Rroje – DSP 90058

Makine Qethese Rroje – DSP Men Professional Hair Clipper

  • Dizanj ergonomik, perdoret lehtesisht edhe nga personat jo profesioniste
  • Motor i fuqishem, punon pa zhurme dhe me super fuqi
  • Tehe preres celik inoks te cilesise se larte me mprehtesi maksimale
  • Ideale per shkurtimin, prerjen dhe modelimin e flokeve
  • Pershtatur per modelimin e mjekres sipas preferences suaj
  • Pajisur me 4 koka te levizshme: 3mm, 6mm, 9mm, 12 mm, qe mundesojne modele te shumellojshme
  • Me drite LED qe sherben si indikator per te treguar nivelin e baterise
  • Me bateri te fuqishme Lithium
  • Paketimi perfshin 4 koka te levizshme, makinen, kreherin profesional, furcen per pastrim dhe vajin
SKU: makine rroje qethese-dsp-90058 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat