, ,

Makine qethese VGR V 030 – Professional Hair Trimmer

VGR

Pret modele dhe gjatesi te ndryshme flokesh

E lehte per tu perdorur

Cmontohet dhe pastrohet shpejt

1,800L

Makine qethese VGR V 030

Makine qethese profesionale VGR per meshkuj

Prerje e fuqishme dhe profesionale e flokeve tuaj. Pajisur me koka te ndryshme kompakte per t’u perdorur per trajtime me shume qellime. Pas nje karikimi te plote ju mund ta perdorni ne afatin kohor prej 2 oreve. Dhe nese energjia mungon dhe juve ju duhet te  pergatiteni per nej takim, kjo makine rroje ka menduar gjithcka per ju. 

Cilesimet e saj 

 • Nje motorr i fuqishem gjendet i integruar ne brendesi te saj. 
 • Ai vendos ne pune tehet e mprehte dhe eficente per te mundesuar nje performance te larte dhe te sakte. 
 • Zgjedhja perfekte per burra, femije dhe fale profesionalizmit te saj dhe per berberet. 
 • Me modalitetin e shpejtesise, ju mjafton te pershtasni vetem kokat ne varesi te sherbimit qe deshironi te merrni prej saj. 
 • Bateri e rimbushme ofron nje periudhe te gjate operimi pa karkim pa nje ngarkese te plote me energji.

  Specifikimet | Makine qethese profesionale 

   
  Modeli: V030
  Koka te mprehta celiku
  Pesha: 131g
  Permasat e trupit: 15*4.5*3.5cm
  Koha e perdorimi: 2 ore
  Tensioni: 100-240V
  Frekuenca: 50/60Hz
  Fuqia: 10W


  Kutia perfshin:

1.Makinen qethese
2. Shishen e vajit
3.Furcen per pastrim
4.Karikuesin
5.Pese koka te ndryshme per super modele

Produkte te shumellojshme per Kujdesi Personal ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online

SKU: L345-VGR V 030 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

VGR

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat