, ,

Makine qethje Gemei per meshkuj – Hair Clipper Proffesional

Gjendje:

S’ka stok


2,190L

S’ka stok

Makine qethje GEMEI GM – 811

Makine qethje Gemei per meshkuj – Hair Clipper Proffesional

Makina qethese Gemei – 811 ka gjithcka qe ju duhet per tu dukur bukur dhe kursyer kohe dhe para.

Prisni dhe modeloni floket ashtu si ju deshironi pa shkaktuar prerje dhe irritime te lekures se kokes. Kjo makine qethese eshte ndertuar nga nje motor i fuqishem dhe 4 koka te levizshme qe e bejne te pershtatshme per te gjitha modelet dhe llojet e flokeve. Dizanji ergonomik ju lejon super lehtesi ne perdorim. E projektuar nga material celik inok se cilesise se larte, kjo paisje nuk ndryshket dhe eshte rezistente ndaj ujit

Tani nuk do te keni nevoje te shpenzoni kohe dhe para per profesionistet. Me kete makine nga Gemei, vendosni ju per pamjen dhe look-un tuaj. Fale permasave kompakte mund ta merrni kudo me vete.

Ne paketim perfshihen: Makina qethese, 4 koka te levizshme ( 3 mm, 6 mm, 10 mm dhe 13 mm), kreheri me tehe te bute, furca per pastrim dhe gersheret.

SKU: makine qethje-gemei-gm811 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat