, ,

Makine qethje per meshkuj VRG – V- 165 hair clipper


 • Bateria litium 2000mAh
 • Me ekran LED
 • I lehte ne perdorim
 • Manovrohet lehte ne dore
 • Nuk i jep skuqje ose irritim lekures

2,490L

MAKINE QETHJE

Makina VGR sherben per prerjen e flokeve ose stilimin e mjekres sipas preferencave tuaja. Me nje performance te larte fal elementeve preres qe jane teper cilesore. Ju jep rezultatet qe keni deshiruar gjithmone per stilin tuaj.

MAKINE QETHESE PER MESHKUJ

Me ne fund do keni nje saktesi ne gjatesine e perzgjedhur per prerjen e flokeve tuaj fal butonave qe mundesojne nje perdorim te lehte pa qene e nevojshme qe ju te jeni profesionist ne shkurtimin e flokeve.

Ne brendesi te paketimi keni krehera te ndryshem per te prere floket sipas gjatesive qe deshironi. Makina eshte e pajisur me nje ekran LED ku tregon niveli e baterise nderkohe qe ju jeni duke punuar.

Struktura e kesaj makinerie eshte e perbere nga material metali i cili i jep nje garanci jetegjate. E perbere nga teha te mprehta prej celiku eshte ideale per heqjen ose stilimin e mjekres tuaj.

Ne brendesi te paketimit gjenden te gjitha produktet:

 • 4 kreher sipas gjatesive
 • 1 shishe vaji
 • karikues
 • udhezuesi manual

VRG 165 hair clipper makine qethese produkt online iBuy.alSPECIFIKAT

 • Ideale per prerjen e flokeve, heqjen e mjekres
 • Bateri e rikarikueshme
 • Nuk krijon irritime dhe skuqje ne fytyre
 • Me ekran LED
 • Pastrohet lehtesisht

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Makine Qethje

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat