,

Makine qethje rroje per meshkuj Sokany – Best Hair Trimmer


1,590L

Makine qethje rroje SOKANY SK – 713

  • Makine qethje me motor te fuqishem dhe precizion te larte. Ideale per prerjen, shkurtimin dhe modelimin e flokeve dhe mjekres. Sokany SK 713 garanton performance superiore. Ndertuar me tehe preres celik inoks te cilesise se larte, nuk irriton lekuren dhe eviton prerjet.
  • Kjo makine qethese ka dizanj ergonomik qe ate lehtesisht te perdorshme edhe nga personat jo profesioniste.
  • Paketimi perfshin: makina qethese, karikuesin, kabllin USB, furcen per pastrim dhe 3 koka te levizshme qe mundesojne modele dhe prerje te shumellojshme te flokut dhe mjekres.
SKU: makine qethje-rroje-sokany-SK 71 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat