, ,

Makine Qethje Rroje Profesionale – Gemei Corded Hair Clipper


Brandi:DSP

Modeli: GM-830

Voltazhi: 100-240 V / 50/60Hz

Motor i fuqishem

Perdorimi: Profesional/shtepiak

Pershtatur per te gjitha llojet e lekures

Me sistemin TUV – 40mm x 30mm x 5mm

Me 7 tehe te levizshem:

2,800L

Makine Qethje Rroje Profesionale – Gemei GM-830

Makine Qethje Rroje Profesionale – Gemei Corded Hair Clipper

Makina qethese nga Gemei ofron nje performance superiore te prerjes se flokeve dhe modelimit te mjekres. Projektuar me tehe preres celik inoks te nje cilesie maksimale, GEMEI 830 ju mundeson te prisni dhe modeloni floket sipas deshires. E vecanta e kesaj paisje qendron tek mbajtja e lekures se bute dhe pa irritime pas procesit te ruajtjes.

SKU: makine qethje rroje-gemei-830 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat