, , ,

Makine qethje VGR – V 130


2,490L

MAKINE QETHJE VGR – V130

Koka prerëse 1:0,  duke lënë gjatësinë e flokëve vetëm 0,1 mm.

Nxehtësi e ulët gjatë operimit për një qethje te rehatshme.

Fortësi e lartë e çelikut, qe nuk ndryshket duke siguruar keshtu  jetëgjatesi te makines.

Përdorimi i teknologjisë së fiksimit të tehut për të zvogëluar fërkimin midis thikës në lëvizje dhe thikës së palëvizshme, duke zvogëluar në mënyrë efektive zhurmën.

Vjen me krehër të ndryshëm  për t’ju lejuar të kontrolloni gjatësinë e flokëve, sipas deshires tuaj.

Dorezë  jo e rreshqitshme për mbajtje të fortë dhe pa mundim. Gjithashtu ka nje kabell me gjatesi 2.5 m cka e ben me te lehte perdorimin e tij.

Kater koka krehër  (3/6/9 / 12mm), gërshërë, krehër, furçë pastrimi, mbulesë mbrojtëse e kokës me thikë, manual anglisht.

Ky komplet i prerjes së flokëve ofron përvojën më të mirë të prerjes së flokëve dhe ju kursen para.

Eshtë shumë i dobishëm si në shtëpi ashtu edhe në përdorimin e salloneve.

Ndërkohë, me trupin prerës të vogël dhe delikat, fëmijët tuaj gjithashtu mund të bashkohen me ju për të bërë prerje flokësh për të gjithë anëtarët e familjes.

Karakteristika:

Makine qethje VGR V-130

Material koka çeliku inox

Pesha  131g

Permasa 15 x 4,5 x 3,5 cm

Koha e karikimit: 1.5 orë

Koha e përdorimit: 2 ore

Tensioni: 100-240V ~ 50 / 60HZ

Fuqia: 10W

Modaliteti i energjisë: karikimi USB

Metoda e pastrimit: me furce


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat