,

Makine Rroje dhe Qethese Gemei 8 ne 1 – Gemei Multi Grooming


Paketimi perfshin:

8 k0ka te ndryshme te levizshme

1 shishe te vogel me vaj

Furcen e pastrimit

1 Kreher

Karikuesin

Manualin e perdorimit

 

2,690L

Makine Rroje dhe Qethese GEMEI GM – 581

Makine Rroje dhe Qethese Gemei 8 ne 1 – Gemei Multi Grooming

 • 8 Funksione ne nje paisje te vetme
 • Projektuar me 8 koka te levizshme, kjo makine eshte ideale per:
 • Heqjen dhe modelimin e mjekres
 • Prerjen e flokeve
 • Heqjen dhe modelimin e vetullave
 • Heqjen e qimeve ne zonen e veshtire te veshit dhe hundes
 • Largimin e qimeve ne te gjitha zonat e trupit
 • Funksionon me prize dhe bateri
 • Koha e karikimit: 5 ore
 • Me drite LED qe tregon mbarimin e karikimit
 • E pajisur me opsionin TURBO
 • Koha e perdorimit: 40 minuta
 • Fuqia: 3W
 • Frekuenca: 50Hz
 • Dimensionet: 3.3 x 14.4 x 4.31 CM
SKU: N-makine rroje-qethese-gemei-581 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat