, ,

Makine Rroje Gemei 5 ne 1 – GM 571 Hair Trimmer Online

gemei

Kutia permban:
 • Pajisjen
 • Pese koka me madhesi dhe funksione te ndryshme: Qethje Flokesh, Modelim mjekre, heqje qimesh ne zonen e veshit, heqje qimesh ne zonen e hundes
 • Shishe e vogel gjalpi
 • Furcen pastruese
 • Furcen per floket
 • Karikuesin
 • Gersheret

2,200L

Makine Rroje Gemei 5 ne 1 – GM 571 Hair Trimmer Online

Makine Rroje Gemei 5 ne 1 – GM 571 Hair Trimmer Online

 • 5 ne 1 me aksesore qe kryejne funksione te ndryshme si qethje, rruajtje, heqjen e qimeve ne zonat e vesheve dhe hundes
 • Modelon mjekren sipas deshires
 • Tehet prerese te makines jane ndertuar prej nje materiali cilesor per te mos irrituar lekuren dhe persosur prerjen
 • Koha e perdorimit pasi rimbushjes : 40 Minuta
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

color

Red

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat