,

Makine rroje me bateri – DSP Rechargeable Hair Clipper


1,900L

Makine rroje – DSP 90139

Makine rroje me bateri – DSP Rechargeable Hair Clipper

  • Makina e rrojes ofron teknplogji superiore ne heqjen, shkurtimin dhe modelimin e mjekres. Me tehe celik inoksi te cilesise se larte, ajo nuk shkakton irritime dhe prerje te lekures.
  • E shpejte, e lehte dhe e sigurt ne perdorim
  • Makina vjen ne paketim me 4 koka te levizshme qe mundesojne modele te ndryshme te mjekres
  • Kursen energji elektrike
  • Funksionon me bateri
  • Koha e karikimit: 45 minuta
  • Materiali: Celik inoksi
  • Fuqia: 3 W
  • Ngjyra: Gold
  • Ekran LCD
SKU: makine rroje-dsp-90139 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat