-22%
, ,

Makine rroje per meshkuj Gemei 595 | Me karikim

gemei

1,490 L 1,900 L

Makina rroje per meshkuj Gemei GM595

Karakteristikat 

-E pershtatshme per fytyren .
-Heq qimet e fytures dhe trupit pa lodhje
-E sigurte dhe e shpejte ne perdorim .
-E le lekuren te bute .
-Depilator Ideal per te gjitha llojet e lekures .
-E lehte ne perdorim .
-Perfekte kur udhetoni

GEMEI 595

Pesha 0.1 kg
brands

gemei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat