, ,

Makine rroje per meshkuj – Gemei Professional Hair Clipper


800L

Makine rroje per meshkuj – Gemei GM 3002

Makine rroje per meshkuj – Gemei Professional Hair Clipper – Porosit tani produkte cilesi te garantuar ne iBuy.al

Kjo makine dore ergonomike kombinon 2 funksione ne nje paisje te vetme. Me koke metalike celik inoksi te cilesise se larte, Gemei 3002 largon qimet ne zonat e veshtira te hundes dhe veshit. Paisja nuk shkakton irritim apo prerje te lekures.

Makina funksionon me bateri te tipit 1 x AA dhe kontrollohet permes butonit te integruar ON/OFF. Ne paketim vjen se bashku me mini furcen pastruese.

SKU: makine rroje per meshkuj-gemei 3002 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat