,

Makine rroje per meshkuj Gemei – Professional Hair Trimmer


SPECIFIKA

Brandi: Gemei
Modeli:  GM-6135
Koka me permasa: 3, 6, 10, 13mm.
Funksionon me bateri
Koha e karikimit: 3 ore
Koha e perdorimit: 2 ore
Tensioni: 100-240V
Ekran LED
Kapaciteti: 1800mAh
Pa kabell

2,300L

Makine rroje per meshkuj Gemei – GM – 6135

Makine rroje per meshkuj Gemei – Professional Hair Trimmer

Hiqni, shkurtoni dhe modeloni mjekren me lehte se kurre me pare. Fale dizanjit ergonomik dhe ndertimit pa kabell, ju e perdoni ate lehtesisht dhe pa mundim. Me precizion te larte dhe koke celik inoks te cilesise maksimale, Gemei 6335 garanton nje performance superiore.

Ajo mban lekuren e bute, nuk shkakton prerje dhe imitime. Funksionon me bateri dhe eshte e integruar me ekran LED.

SKU: makine rroje-gemei-gm6135 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat