, ,

Makine rroje per meshkuj Gemei – Rechargeable Hair Trimmer


1,300L

Makine rroje per meshkuj Gemei – GM 3107

Makine rroje per meshkuj Gemei – Rechargeable Hair Trimmer – Porosit tani ne iBuy.al – Dyqan Onine

Gemei GM 3105 kombinon 4 funksione ne nje paisje te vetme.

Makina vjen me 3 koka te levizshme dhe te projektuara per:

  1.  Qethjen e flokeve te shkurter
  2.  Heqjen dhe modelimin e mjekres
  3.  Heqjen e qimeve te veshit dhe hundes
  4.  Pastrimin dhe modelimin e vetullave

Me koke metalike celik inoks te cilesise se larte, kjo makine rroje profesionale nuk demton dhe irriton lekuren gjate procesit te largimit te qimeve.

Praktike ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar me mini furcen qe shoqeron paketimin.

Funksionon me karikim dhe bateria zgjat 60 minuta pas nje karikimi prej 8 oresh.

SKU: makine rroje-gemei-GM3107 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat