,

Makine Rroje Qethese Set – Gemei 3 in 1 Shaver Hair Clipper


Paketimi perfshin:

  • Makinen
  • 3 koka te levzizshme dizenjuar per heqjen e mjekres, qimeve te hundes dhe veshit dhe prerjes se flokeve
  • Adaptorin per rimbushje
  • Furcen per pastrim
  • Shishen e vajit

1,400L

Makine Rroje Qethese Set – Gemei GM 573

Set Makine Rroje Qethese – Gemei 3 in 1 Shaver Hair Clipper

  • Makina Gemei 537 eshte dizenjuar per te ofruar tre funksione:
  • prerjen, shkurtimin dhe modelimin e flokeve
  • Heqjen e qimeve ne zonat e veshtira te vesheve dhe hundes
  • Heqjen dhe modelimin e mjekres
  • Paisja vjen ne paketim me tre koka te levizshme qe mund ti ndryshoni sipas preferencave dhe funksionit

 

SKU: makine rroje qethje-set-gemei-gm573 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat