, ,

Makine Depilimi me dyll – Set Pro Wax 100 Dyll & Shkopinj

Pro Wax

 • 1 Qese dylli me mase 300 gram
 • 10 shkopinj prej druri
 • Shkrin dyllin per heqjen e qimeve ne krah, kembe, sqetull,  bikini dhe pjese te tjera delikate te trupit pa irrituar lekuren
 • Praktik dhe multifunksional
 • Ndertuar nga material i qendrueshem qe ruan nxehtesine dhe rezistent ndaj konsumit

2,900L

MAKINE DEPILIMI ME DYLL PRO WAX 100

Makine Set Depilimi Pro Wax 100 – Makineri  me Dyll + Shkopinj – Bli Online ne iBuy.al

 • Ideal per heqjen e qimeve qe ne rrenje, pa dhimbje dhe per nje lekure te bute si mendafshi
 • Projektuar per te shkrire dyllin per heqjen e qimeve ne krah, kembe, sqetull,  bikini dhe pjese te tjera delikate te trupit pa irrituar lekuren
 • Makineria per ngrohjen e dyllit eshte e ndertuar nga nje material i qendrueshem qe ruan nxehtesine dhe rezistent ndaj konsumit
 • Makineria punon me korrent dhe keni mundesine e kontrollit te nxehtesise
 • I pershtatshem per te gjitha llojet e depilimit me dylle: depilimi me parafine, depilimi me shirit dhe me dylle te forte
 • Makina Pro Wax 100 permban nje kapak dhe nje tas alumini i cili hiqet dhe pastrohet lehte
 • Praktike dhe efikase per nje depilim pa asnje efekt anesor
 • E pershtashme per sallonet e bukurise por edhe perdorim personal ne kushte shtepie

      SETI I DEPILIMIT PERMBAN:

 • 1 Qese dylli me mase 300 gram
 • Makinerine per ngrohjen e dyllit
 • 10 shkopinj prej druri
SKU: M-set depilimi-pro wax 100 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Pro Wax

color

White and Purple

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat