,

Makineri elektrike per paketim – Vacuum Sealing Machine

Te ndryshme

  • Makineri elektrike per qeset me vakum.
  • Bene te mbyllur izolimin e ushqimit ne to.
  • Menazhohet shume mire me dore.
  • Perdoret nga te gjithe.
  • Material plastike.
  • Afatgjate ne perdorim.

4,690L

MAKINERI ELEKTRIKE PER PAKETIM 

Makineri elektrike e cila mundeson izolimin e qeseve me vakum per të mbajtur të freskëta frutat, perimet, mishin, djathrat dhe peshkun, duke ruajtur ne menyre te tille lëndët ushqyese të tyre.

Me kete paisje asnje produkt ushqimor nuk do te hidhet por do te konsumohet i gjithi.paisje elektrike per izolimin e qeseve me vakum bli online iBuy al

Ajo ka nje motorr me nje super fuqi i cili realizon nje thithje shume te mire te ajrit prej qeseve.

Makineria elektrike ka nje gjatesi prej 32 cm dhe nje diameter prej 3 mm.

SPECIFKAT

Tension : 100V – 240V.

Frekuenca: 50Hz.

Fuqi: 150W.

Diametri maksimal i vulosjes: 33cm

Perfundon funksionin e saj per 25-30 sekonda.

Bli Online ne iBuy.al | Bej zgjedhjen tende me te mire.

SKU: sx-100 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Makine per paketim

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat