,

Makineri elektrike per paketimin e qeseve plastike me vakum


  • Zgjat freskine fillestare te ushqimeve.
  • Ruan dhe mbron ushqimet nga demtimi.
  • Shkalla e vakumit optimal: 430 mmhg.
  • Tension: 220V.
  • Frekuence : 60Hz.
  • Fuqi: 100Watt.

2,490L

MAKINERI ELEKTRIKE PER QESET PLASTIKE

Makineria elektrike per paketimin ose izolimin e qeseve plastike me vakum te cilat jane ideuar posacerisht per mbajtjen e ushqimeve te ndryshme.

Kjo makineri me izolimin qe kryen bene te mundur qe keto qese te ruajne gjendjen fillestare shume here me shume se sa ju mund t’i mbanit ne frigorifer.

Paisja eletrike punon ne menyre automatike sepse mbyllet menjehere, pasi ka mbruar izolimin e plote te qeseve plastike.

Ajo i ruan ushqimet duke mbajtur mbajtur si ne gjendjen fillestare freskine e tyre, vlerat ushyqese, aromen, ngjyren edhe shijen.

Permasat e makines elektrike jane 7.6 x 41.4 x 13.6 cm.

Gjate perdorimit ajo eshte mjaft e sigurt edhe nuk do te hasnie asnje veshtiresi ne procesin e saj.

SPECIFIKIMETmakineri paketimi qese plastike vakumi bli online iBuy al

Zgjat freskine e ushqimeve 2-3 here me shume.

Ruan ushqimin nga demtimi i ajrit apo lageshtires.

Mbron ngjyrën, shijen, erën dhe vlerën ushqyese të ushqimit.

Mundeson transportin e ushqimit me ane te izolimit ne qese.

Shkalla e vakumit optimal: 430 mmhg

Tensioni: 220V

Frekuence : 60Hz

Fuqia: 100W

Bli mire duke porositur online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-027 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Makine per paketim

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat