,

Ngrohese elektrike me ajer – MXD Termoventilatore


NGROHESE ELEKTRIKE ME AJER

 • Brandi: MXD
 • Përzgjedhësi i energjisë
 • Funksioni i ajrit të ftohtë
 • Funksioni i ajrit të nxehtë 1000/2000 Watt
 • Drite operative
 • Sistemi i sigurisë së mbinxehjes, tensionit te larte dhe qarkut te shkurter
 • Doreza mbajtëse
 • Dimensionet: 21 X 10 X 29 cm
 • Lehtesisht e levizshme

1,800L

Ngrohese elektrike me ajer – MXD

Ngrohese elektrike me ajer – MXD Termoventilatore

 • Ngroh maksimalisht dhomen, zyren dhe cdo ambient qe ju deshironi
 • Ekonomike, nuk harxhon energji elektrike
 • Dalloni nese pajisja juaj eshte e ndezur ose e fikur, thjesht duke vezhguar driten treguese. Nuk eshte e nevojshme qe ju te levzni per te kontrolluar nese ngrohesja eshte ndezur apo e fikur
 • Me mbrojtje nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Kontrolloni lehte temperaturen e ambientit duke përdorur termostatin ose përdorni opsionin e mbrojtjes nga ngrirja për të ruajtur temperaturën e dhomës mbi temperaturen minimale
 • Kompakte dhe e lehte
 • E pajisur me sistem sigurie, e ben cdo moment relaksi me te sigurt
 • Ideale per ditet e ftohta te dimrit dhe ambientet e vogla
SKU: GI-ngrohese me ajer-MXD Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat