,

Makineri per berjen e bukes – Hausberg Paisje Online


  • Pergatit buken e fresket dhe ashtu si ju e deshironi, pa shume mundim
  • Me program automatik per lloje te ndryshme bukesh, me forma dhe perberje te ndryshme
  • Super efikase dhe e lehte ne perdorim; hidh perberesit, zgjidh programin dhe buka juaj fillon te pergatitet
  • Mund te pergatisni edhe brumin e shijshem te picave, makaronave dhe embelsirave shume lehte dhe shpejt : Gjithcka eshte automatike, vendosni brenda perberesit, zgjidhni programin e gatimit dhe makineria punon per ju, nga perzierja deri tek procesi i pjekjes. Ideale edhe per ata qe jane te rinj ne kuzhine
  • Me 12 programe te ndryshme, mund te pergatisni buken sipas preferencave: me kore te bute, te mesme ose te zeze te forte
  • Kursen kohe dhe ju dhuron shijen e aromes se bukes ne pjekur ne shtepi
  • Material cilesor, i projektuar te duroje edhe temperaturat e larta gjate pjekjes. Nxehtesia nuk  deperton ne pjesen e saj te jashtme
  • Kundra ngjitjes dhe super e lehte per tu pastruar

9,900L

Makineri per berjen e bukes – Hausberg Paisje Online

Makineri per berjen e bukes – Hausberg Paisje Online

Pergatit buken ne shtepi ne menyre te shendetshme dhe te sigurt

Konsumoni buke te fresket, te ngrohte dhe plot vlera ushqyese

Pergatitja e brumit per buke, embelsira, pasta dhe gatime te tjera nuk ka qene asnjehere me e lehte se kaq

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Makineri per berjen e bukes - Hausberg Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Makineri per berjen e bukes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat