,

Makineri per berjen e bukes ne shtepi – First Austria Bli Online

Gjendje:

S’ka stok


 • Pergatit buken e fresket dhe ashtu si ju e deshironi, pa shume mundim
 • Me program automatik per lloje te ndryshme bukesh, me forma dhe perberje te ndryshme
 • Super efikase dhe e lehte ne perdorim; Hidh perberesit, zgjidh programin dhe buka juaj fillon te pergatitet
 • Mund te pergatisni edhe brumin e shijshem te picave, shume lehte dhe shpejt: Hidhni perberesit ne ene, zgjidhni programin, rregulloni shkallen e ngjyrosjes se kores, vendosni peshen dhe vendosni kohen e pergatitjes duke përdorur shigjetat +/-
 • Me veshje te brendshme kunder ngjitjes dhe ruajtese e vlerave ushqyese

10,800L

S’ka stok

Makineri per berjen e bukes ne shtepi – First Austria Bli Online

Makineri per berjen e bukes ne shtepi – First Austria Bli Online

Pergatit buken ne shtepi ne menyre te shendetshme dhe te sigurt

Kjo makineri iu mundeson te konsumoni buke te fresket, te ngrohte dhe plot vlera ushqyese

Karakteristika

 • Prodhues i bukes me 12 programe automatike
 • Programi i bllokimit, petE dhe pica, program gatimi pa gluten.
 • Funksioni automatik i ngrohjes për 60 minuta pas përfundimit të programit.
 • Makineri per pergatitjen e bukes me ekran LCD qe tregon kohezgjatjen dhe shfaqjen e programit
 • Celesi i ngjyrave: percakton shkallen e ngjyrosjes se kores se bukes: E ulet, e mesme, e erret ose e shpejte
 • Me 17 receta
 • Celesi i madhesise se bukes: tregues per peshën e bukes 750g, 1000g ose 1250g. Pesha ndikon ne kohen e nevojshme te gatimit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Makineri per berjen e bukes - First Austria Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Makineri per berjen e bukes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat