, ,

Kreher per morrat | Anti Lice Machine


  • Pastron morrat dhe vezet e tyre nga floket.
  • Nuk sjell efekte anesore per lekuren apo floket tuaj.
  • Pershtatet me cdo lloj floku.
  • Me Drita Led.
  • Material plastik edhe celik.

1,490L

 MAKINE KUNDER MORRAVE

Kreher per morrat Anti Lice është një kreher me vakum i cila ka si funksion heqjen e morrave.

Ofron siguri gjate perdorimit te saj ne krahesim me kremerat apo produktet e tjera qe ju mund te demtoni flokun apo lekuren tuaj ne koke.

Karakaterizohet nga nje force terheqese shume e madhe për të  pastruar edhe vezet qe mund te leshojne keta parazite në flokë

Rekomandohet te perdoret më shumë ne lekuren e thate te kokës dhe floke te pa lagur nese deshironi qe te arrini rezultate te shkelqyera. Mund të perdoret nga te gjitha moshat.

Per nje kokë më të shendetsheme

Ne dhembet e kreherit per morrat është e perbere nga materiali i celikut dhe i ka ne forme te rrumbullaket per te mos demtuar as lekuren ne koken tuaj edhe as floket.

Filtrin i kesaj makine duhet të hiqet sa here qe ta perdorni per te ruajtur pastertine edhe funksionalitetin e kesaj makinerie si dhe të kokës suaj.

Perdorimi i kreherit per morra ose parazite eshte teper i thjeshte. Mjafton te krehni floket tuaj mire dhe do të merrni relzulatin e deshiruar.

SPECIFIKATAnti lice comb machine bli online iBuy al

  • Pastron morrat dhe vezet e tyre me një here nga floku juaj.
  • Perdoret per femijet edhe te rriturit.
  • Nuk i demton floket edhe lekuren e kokes suaj.
  • Material prej celiku.
  • Fleksibel edhe funksional.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire.

SKU: K-200720-120 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

E bardhe

LLoji

makineri per morrat

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat