Makineri per Kokoshka Sokany SK299 – PopCorn Maker


 

 • Tensioni: 230 V
 • Fuqia: 1200W
 • Koha e pregatitjes: 3 minuta
 • Me avull te nxehte, pa vaj
 • Me material gome te parreshqitshem

2,200L

MAKINERI PER KOKOSHKA SOKANY SK299 – POPCORN MAKER

Pergatisni kokoshkat shpejt, lehte dhe ne kushte shtepie sa here qe ju deshironi apo shihni filmat me te rinj.sokany sk299 makineri per kokoshka online ibuy al

Konsumoni kokoshka te shendetshme, pa yndyre.

Makineria funksionon me avull.

Pjek kokoshkat nepermjet ajrit te nxehte dhe nuk keni nevoje ti hidhni atyre vaj gjate pjekjes, duke shmangur ne maksimum yndyren.

Ideale per perdorim shtepiak, pasi gjithashtu kursen energjine elektrike.

Jepini filmave tuaj te preferuar nje tjeter dimension argetimi dhe shije.

Pastrohet shpejt dhe thjesht, mjafton nje peshqir ose nje lecke e bute.

Ne permasa te vogla, e merrni kudo me vete ne zyre ose udhetime.

PERDORIMI

 • Hapni kapakun transparent të pajisjes dhe shtoni masen e misrit
 • Mbylleni kapakun e saj transparent
 • Vendoseni enen perpara makines së kokoshkave per ta instaluar
 • Brenda 3 minutash kokoshkat do te jene gati
 • Kur pajisja e kokoshkave pa shperthim tingellon, menjehere duhet te fikni celësin. Hiqni pjesën e sipërme të trupit (sipërfaqet e nxehta duhet të shmangen nga kontakti me duar për të shmangur djegiet).
 • Shtoni të gjitha llojet e salcave qe ju pelqen per t’i shoqeruar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: makineri per kokoshka-sokany Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

PopCorn Maker

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat