,

Makineri per Petulla – Donut Maker Produkt Online


  • Pergatisni Donuts te shijshme dhe te shpejta ne shtepine tuaj
  • Super e lehte ne perdorim: Pergatisni brumin, ngrohni vajin, mbajeni shperndaresin mbi vajin e nxehte dhe shtypni dorezen
  • Pastrohet lehtesisht me uje dhe detergjent enesh ose lajeni ne lavastovilje
  • Material i forte, rezistent i plastikes ABS dhe jo-toksik per shendetin
  •  I pershtatshem si per kuzhinieret amatore ashtu dhe per profesionistet e kuzhines
  • Multifunksional – Pergatisni edhe kek, pancakes dhe embelsira te tjera te shijshme
  • Krijon Donats me formen e O se persosur

790L

Makineri per Petulla – Donut Maker Produkt Online

Makineri per Petulla – Donut Maker Produkt Online

Pergatisni Donuts dhe petulla te shijshme me nutella ose recel ne formen te persosur

Gatuani shpejt dhe me perberes me vlera ushqyese

Ushqimi i preferuar i femijeve tuaj, tani pergatitet ne shtepi sa hap e mbyll syte

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Makineri per Petulla-Donut Maker Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makineri Petullash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat