,

Makineri per shtrydhjen e frutave – Professional Juicer Online


6,490L

Makineri per shtrydhjen e frutave – Professional Juicer Online

Makineri per shtrydhjen e frutave – Professional Juicer Online

Shtrydhni fruta dhe perime dhe perfitoni lengje te shijshme dhe te shendetshme per organizmin

Pastrohet dhe lahet lehtesisht, fale mundesise per ta cmontuar paisjen dhe montuar ate serish

Strukture e forte dhe me super qendrueshmeri

Merrni sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave dhe perimeve

Ndertuar prej gizes, eshte ideale per perdorim shtepiak ose bar-caffee

Thjeshtesi  dhe prakticitet ne perdorim, kjo fale dorezes se komandueshme prej gome

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Makineri per shtrydhjen e frutave-Professional Juicer Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat