, ,

Makineri rroje per meshkujt VRG – Hair clipper V-162


 • Marka – VGR
 • Modeli – V-018
 • Me koka te mprehta celiku
 •  Me karikues
 • Tensioni: 100-240V / 50-60Hz

3,490L

MAKINERI RROJE PER MESHKUJ

Me kete makineri nuk do e keni me te nevojshme te shkoni ne sallone qe te prisni mjekren ose flokes tuaj. Kete gje mund ta beni ne shtepite tuaj ku fare mire ju vjen ne ndihme makina e rrojes se markes  VRG.

MAKINE QETHESE – HAIR CLIPPER V-162

Makine rroje per meshkuj teper e lehte ne perdorimin e saj. Me koka te cilat kane ne perberje teha te mprehta te pandryshkshme edhe teper rezistente. Kjo makineri mundeson nje prerje te sigurte e teper efikase per fytyren tuaj.

Ne brendesi te paketimit ndodhen 6 krehera te ndryshem per gjatesi te ndryshme, nje furce per te bere pastrimini e pajisjes, karikuesin edhe vaji.

Per nje lehtesim pas cdo perdorimi ju mund te lani ato e me pas ti lejoni qe te thaheni normalisht.

CILESITE KRYESORE:VGR 162 hair clipper bli online iBuy.al

 • Permasat: 3 / 6 / 9 / 12 mm
 • Nuk irriton as nuk e skuq lekuren
 • Koka te mprehta Celiku
 • I rikarikueshem
 • Tensioni: 100-240V / 50-60Hz
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e perdorimit: 180 minuta
 • Fuqia: 10W
 • Teper praktike edhe e lehte ne perdorim
Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

color

Blu & Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat