,

Makineri uji per zyra dhe shtepi – Automatic Water Dispenser


1,590L

Makineri uji per zyra dhe shtepi

Makineri uji per zyra dhe shtepi – Automatic Water Dispenser

  • Ideale per zyra, dyqane, spitale, klinika mjekesore, ambient shkolle apo kuzhine
  • E sigurt dhe e shendetshme: eshte ndertuar nga material plastik ABS, ekologjik silikon ushqimor dhe celik inoks te cilesise se larte duke garantuar nje jetese te shendetshme
  • E thjeshte per t’u instaluar dhe mbajtur – thjesht fiksojeni ne gojen e shisheve dhe shtypni celesin. KUJDES! NUK perdoret per uje te nxehte dhe pije alkolike
  • Funksionon me bateri me kapacitet 1200 mAh dhe mund te rimbushet permes kabllit USB
  • Funksion automatik – Pas shtypjes, pompa ndalet automatikisht per 1 minute. Nese ju deshironi sasi me te madhe te ujit, shtypni butonin dhe mbajeni ate te shtypur per 3 sekonda
  • Praktike dhe e lehte per tu pastruar
  • Shmang rremujen e kanave apo shisheve te vogla ne shtepi dhe pune
  • Super higjenike
  • Mban ujin e fresket dhe te paster

 

SKU: pome uji-automatic water dispenser Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Pome uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat