Masazh Fytyre ne Shtepi – Pajisje Masazhi Manuale – Bli Online

Te ndryshme

  • Ideuar per masazhimin e trupit edhe te fytyres.
  • Keshillohet te perdoret cdo dite per efekt optimal.
  • Nxit qarkullimin e gjakut.
  • Zhduk celulitin.
  • Ju mban te shlodhur edhe te relaksuar.
  • Material alumini.

1,290L

MASAZH PER FYTYREN – 3D MASSAGER

Ky masazhues per fytyren eshte perfekt per perdorim ne shtepi, ku ju vet mundeni tani me kete paisje te beni masazhin e fytyres tuaj edhe ajo te shkelqeje.

Ai jep efektin e dobesimit te fytyres, lifting , hollim te trupit dhe formave te tij.

Masazhuesi shlodh muskujt e ngurte edhe i ve ata ne aktivitet.

Ai funksionon ne forme rrotullimi para edhe pas neper te gjithe lekuren tuaj.

Nuk shkakton dhimbje ne perdorimin e tij.paisje masazhi per fytyren 3D bli online ne iBuy al

Paisja ju ndihmon edhe ne largimin e celulitit edhe ju mban trupin me forma edhe te tonifikuar.

Keshillohet qe te pastrohet si para edhe pas perdorimit.

SPECIFIKAT

Rekomadohet te perdoret cdo dite.

E mban lekuren te bute edhe te lemuar.

Largon rrudhat.

Redukton nivelin e stresit.

Rrit qarkullimin e gjakut ne fytyre.

E lehte ne perdorim edhe pastrim.

Shume e thjeshte edhe praktike ne perdorim.

Me cilesi te larte.

Porosit tani ne iBuy.al – Merr cilesine me te mire per cmimin me te ulet.

SKU: G-046 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
color

Gray

LLoji

Masazhues

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat