, ,

Masazhator per dhimbjet kronike eedhe akute – Massager Pen

Te ndryshme

  • Mund te perdoret nga te gjithe ne cilendo moshe.
  • Kuron dhimbjet akute edhe kronike.
  • Me dizajn prej celiku.
  • Mund te merret kudo me vete.
  • I perbere me indikatore.
  • Ideal per te gjithe trupin.

1,490L

MASAXHUES PER DHIMBJET KRONIKE DHE AKUTE

Massager Pen eshte nje masazhues ne formen e stilolapsit i cili kuron te gjitha dhimbjet qe ju ndjeni ne trupin tuaj edhe ju bene te ndiheni me te shlodhur, me te gjate edhe me te relaksuar.

Te gjitha sikletet qe ju ndjeni ne trupin tuaj do te zhduken ne menyre te jashtezakonshme fale ketij masazhatori i cili perbehet nga shume aksesore ne menyre qe te pershtatet me cdo pjese te trupit tuaj.

MASAZHUES ELEKTRIK PER TRUPIN NE FORMEN E STILOLAPSIT

Stilolapsi masazhues perqendrohet ne menyre perfekte ne zonen ku ju ndjeni dhimbje shume te medha.

Kuron te gjitha sikletet apo dhimbjet qe ju mund te ndieni ne zonat e shpatulles, qafës se mitrës, shpinës, bërrylit, belit, këmbët, gjurit, kyçit te këmbës, nervat, dhimbjet e muskujve, bërrylit etj.masazhues per trupin iBuy al

Me te kuroni dhimbjet fizike akute dhe kronike, si psh shpatullat e ngrira, artritit dhe dhimbja neuromuskulare.

SPECIFIKAT

Per masazhimin e trupit.

Per dhimbjet fizike akute dhe kronike.

Trasnportohet shume lehte per shkak te peshes se vogel edhe madhesise.

Mund ta perdorni sa here e shihni te nevojshme.

I projektuar me aksesore te ndryshem qe te pershtatet me cdo zone trupi.

Bej zgjedhjen tende me te mire | Bli Online vetem ne iBuy.al

SKU: Massager Pen Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Masazhues

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat