, , ,

Masazhues kembesh 2 ne 1


1,490L

MASAZHUES KEMBESH 2 NE 1

Bërë nga materiali PP dhe TPR, pajisje e qëndrueshme dhe e lehtë, e papërshkueshme nga rrjedhja.

Rezistente ndaj nxehtësisë, e përkryer për relaks pas nje dite te lodhshme.

I pajisur me kater rrotulla për të lehtësuar tensionin muskulor, për të përmirësuar gjendjen shëndetësore, për të nxitur qarkullimin e gjakut dhe për të zbutur lekuren e kembeve.

Dizajni automatik i kullimit, uji mund të nxirret brenda pak minutash, mjafton te palosni kovën për ruajtje të lehtë.

Gjithashtu mund të instalohet dhe perdoret ne shume pak  minuta, per nje funksionim sa me te përshtatshëm.

Kursen hapësirë, i përshtatshëm për dhomë të vogël të ndenjes dhe tualet, gjithashtu i mirë për përdorim në kampe, udhëtime rrugore, udhëtime dhe piknik.

Specifikimet:

Masazhues per kembe

Materiali: PP + TPR

Madhësia e palosjes: 50 x 41 x 6,5 cm / 19,7 x 16,1 x 2,6

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat