, , ,

Mashe per floke kacurrela – DSP 20105

DSP

  • I jep volum dhe shkelqim flokut tuaj
  • Nuk i demton floket
  • Krijon kacurrela natyrale ne pak kohe
  • Dizajn elegant dhe praktik

 

2,190L

MASHE PER FLOKE KACURRELA – DSP 20105

Masha për kaçurrela DSP 20105 ka një formë klasike.  Në kombinim me materialin modern të veshjes së pllakave dhe kontrollin e temperaturës së ngrohjes bën të mundur krijimin e një game të gjerë të modeleve të ndryshme të flokëve.

Cilindri i tij qeramik 9 mm plotësohet nga një shtresë qeramike.

Jo vetëm mbron flokët nga dëmtimi, por gjithashtu shton shkëlqim. Termostati dixhital punon midis 250 ° C dhe 450 ° C dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Nje dizajn shume elegant dhe praktik do tju mundesoje kacurrela mjaft terheqese ne vetem pak minuta.

Nuk ka nevoje te shpenzoni ore te gjata ne sallone apo parukeri, me vetem disa minuta do te realizoni kacurrela perfekte.

Karakteristika:mash profesionale blerje online ibuy al

I jep volum dhe shkelqim flokut tuaj

Nuk i demton floket

Krijon kacurrela natyrale ne pak kohe

Fuqia: 25W-39W

Kontrolluesi i temperaturës: Termostatike

Diametri i përcjellësit termik: 9 mm

Tensioni: 100-240v (tension i dyfishtë)

Modaliteti i kordonit të energjisë: 360 ° i rrotullueshëm 

Numri i Modelit: 20105

Materiali: Çelik

Marka  DSP

 


Bli mire dhe lire – Bli ne iBuy.al!

 

 

brands

DSP

color

Rose

LLoji

Mashe per floke

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat